vineri, martie 29, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Prima înfrângere pentru CSM Focșani 2007 la fotbal

ULTIMA ORĂ Prima înfrângere pentru CSM Focșani 2007 la fotbal

CSM Focșani 2007 a pierdut, astăzi, meciul din etapa a patra a Ligii a III-a, Seria I, la fotbal, în deplasare, cu AFC Odorheiu Secuiesc. Focșănenii au deschis scorul încă din minutul 5, prin Cosmin Pasăre, însă au fost egalați până la pauză. Apoi, în repriza secundă, gazdele au mai înscris o dată iar partida AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Focșani 2007 s-a încheiat cu scorul de 2-1. Sâmbăta viitoare, în etapa a cincea, jucătorii antrenați de Vasile Burgă și Adrian Toma vor întâlni, pe teren propriu, formația Metalosport Galați.