vineri, aprilie 26, 2024
AcasăActualitateULTIMA ORĂ Victorie importantă a FCSB în fața italienilor de la...

ULTIMA ORĂ Victorie importantă a FCSB în fața italienilor de la Lazio

FCSB a obținut un rezultat bun, în această seară, în prima manșă a șaisprezecimilor Ligii Europa la fotbal. După un meci greu, echilibrat, cu ocazii mari de ambele părți, oamenii antrenați de Nicolae Dică au câștigat cu scorul de 1-0, la pauză 1-0, în fața echipei Lazio Roma. Golul victoriei a fost marcat în minutul 29 de către Harlem Gnohere, pe contraatac. Returul va fi joia viitoare, pe stadionul Olimpico din Roma.